Gold partner
22
Роки досвіду
9
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
78
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2980
Останній візит на сайт
сьогодні
Предпрениматель , любая недвижимость

Продаж комерційної нерухомості (8)

  • 70 000 $
    1 077 $/м²

    Максима Токарева вул. (Вузівська), 4

    багатофункціональне приміщення
    65 м²
    1935 рік побудови
    сьогодні
    Продаж приміщення 65м , 2 великі по 20м +1 кімнати , косметичний ремонт.Є Можливість зробити окремий вхід.Ціна 70000у.е + % коміссія.Під любу діяльність.Варіанти
    Рієлтор
  • 49 000 $
    766 $/м²

    Харківське шосе, 19-А

    офісне приміщення
    64 м²
    2012 рік побудови
    4 дні тому
    Полдаж офісного приміщення в БЦ Мега Сіті. 7/10 поверхового, 64м ремонт, офісні меблі, кондицірнер на холод + тепло, 2 ліфти працують,гарна транспортна розвязка.Ціна 49000у.е+5% коміссія.Варіанти .Є оренда
    Рієлтор
  • 120 000 $
    480 $/м²

    Уманська вул., 25

    багатофункціональне приміщення
    250 м²
    4 дні тому
    Продаж приміщення цокольного в будинку вул.Уманська,25 , окремий вхід, без ремонту , під любу діяльність, баню, хостел, склад, інтернет магазин, виробництво не шкідливе швейне виробництво були що.Ціна 123000у.е торг +% коміссія
    Рієлтор
  • 160 000 $
    2 000 $/м²

    Тарасівська вул., 36

    БЕЗ КОМІСІЇ Олімпійська
    багатофункціональне приміщення
    80 м²
    4 дні тому
    Продаж приміщення під любу діяльність вул Тарасівська,36 1/9 поверхового, біля 80метрів, офісне, можно його використовувати під що завгодно, салон краси, інтернет магазин, склад, клініку, й т. Інше.3 метро пішки .Ціна 160000у.е .Варіанти
    Рієлтор
  • 250 000 $
    2 000 $/м²

    Михайла Стельмаха вул., 7/2

    багатофункціональне приміщення
    125 м²
    4 дні тому
    Продаж приміщення, вул. Стельмаха, під будь-який вид діяльності. 1-й поверх + цоколь, 2 входи, ремонт. Метро «Голосіївська» — 5 хв пішки. Ціна 300 000 у.о. Є варіанти.
    Рієлтор
  • 400 000 $
    222 $/м²

    Берестейський просп. (Перемоги), 50

    багатофункціональне приміщення
    1800 м²
    4 дні тому
    Продаж довготривалої оренди 1800м , перший поверх 900м, висота стелі 5м й другий поверх 900м , висота стелі 3.5м , під любу діяльність, виробництво, склад, офіс, інтернет магазин, хостел, коворкінг, пошту, швейне виробництво, будь що., метро 20 метрів пішки Шулявка.Ціна за оренду 14 років - 400т у.е +5% коміссії .Варіанти
    Рієлтор
  • 49 999 $
    943 $/м²

    Гарматна вул., 18

    приміщення вільного призначення
    53 м²
    4 дні тому
    Продаж приміщення з окремим входом, вул.Гарматна,18 1/5 поверхового, сталінка, напівцокольне приміщення, під любу діяльність .Ціна 51000у.е +5% коміссія.Варіанти
    Рієлтор
  • 415 000 $
    1 383 $/м²

    Саксаганського вул., 133-А

    багатофункціональне приміщення
    300 м²
    4 дні тому
    Продаж приміщень вул Саксаганського ,2й поверх /2х поверхової будівлі, нежилий фонд, кабинетна система, 2 метро пішки Університет та Вокзальна.Ціна 1400у.е / метр +оформлення +% .Варіанти розглянуть
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: