Gold partner
22
Роки досвіду
9
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
81
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
3427
Останній візит на сайт
сьогодні
Предпрениматель , любая недвижимость

Оренда комерційної нерухомості (13)

  • 35 000 грн/міс
    583 грн/м²

    Богдана Хмельницького вул., 42/32

    офісне приміщення
    60 м²
    1897 рік побудови
    сьогодні
    Оренда приміщення вул.Богдана Хмельницького,42 3/3 поверхового 60м ремонт, офісні меблі частково, сан взел, 3 метро пішки Центр .Ціна 35000грв + залогова сума +ком послуги+50% комісія Варіанти
    Рієлтор
  • 9 000 грн/міс
    250 грн/м²

    Харківське шосе, 19

    багатофункціональне приміщення
    36 м²
    2017 рік побудови
    сьогодні
    Оренда офісного приміщення вул.Харьківське шосе,19 7/10 поверхового 36м косметичний ремонт, гарнітурні меблі, кондиціонери на холод- тепло, вікна на фсал.Ціна 9500грв + залогова сума + ком послуги + 50% коміссія.Варіанти
    Рієлтор
  • 9 000 грн/міс
    257 грн/м²

    Харківське шосе, 19-А

    офісне приміщення
    35 м²
    2012 рік побудови
    сьогодні
    Оренда офісу вул Харьківське шосе,19 7/10 поверхового, 35м офісні меблі, транспортна розв'язка.Ціна 9000грв + ком послуги + залогова сума +50% коміссія .Варіанти .Є відео по запросу
    Рієлтор
  • 25 000 грн/міс
    192 грн/м²

    Петра Григоренка просп., 15

    багатофункціональне приміщення
    130 м²
    2001 рік побудови
    сьогодні
    Оренда приміщень пр-т Григоренко, 15 15/15 поверхового 130м - 3 кабинети ,офісна єі меблі , під любий рід діяльності, з сан.вузлом, метро Позняки пішли.Ціна + залогова сума + ком. Послуги+50% коміссія Варіанти
    Рієлтор
  • 12 000 грн/міс
    300 грн/м²

    Петра Григоренка просп., 15

    багатофункціональне приміщення
    40 м²
    2001 рік побудови
    сьогодні
    Оренда приміщень пр-т Григоренко, 15 15/15 поверхового від 20м до 150м , під любий рід діяльності, з сан.вузлом, метро Позняки пішли.Ціна + залогова сума + ком. Послуги+50% коміссія Варіанти
    Рієлтор
  • 8 000 грн/міс
    80 грн/м²

    Петра Григоренка просп., 15

    багатофункціональне приміщення
    100 м²
    2001 рік побудови
    сьогодні
    Оренда приміщень пр-т Григоренко, 15 15/15 поверхового від 20м до 100м , під любий рід діяльності, з сан.вузлом, метро Позняки пішли.Ціна + залогова сума + ком. Послуги+50% коміссія Варіанти
    Рієлтор
  • 25 000 грн/міс
    357 грн/м²

    Саксаганського вул., 133а

    офісне приміщення
    70 м²
    1960 рік побудови
    сьогодні
    Оренда офісів вул Саксаганского, 133 від 20м до 300м , кабинетна система,до 10 кабинетів світло є .Метро Вокзальна , Університет пішки .Ціна + залогва сума + ком послуги+% комісія.Варіанти
    Рієлтор
  • 45 000 грн/міс
    600 грн/м²

    Тарасівська вул., 36

    офісне приміщення
    75 м²
    1981 рік побудови
    сьогодні
    Орегда офісу вул.Тарасівська,36 1/9 прверхового, 75/50, офісний ремонт, офісни меблі, 4 метро пішки, Ботанічний сад, центр.Жилий фон, коммунальнвєі малі Ціна 50000грв + залогова сума +50% кміссія .Варіанти
    Рієлтор
  • 44 000 грн/міс
    454 грн/м²

    Богдана Хмельницького, 42

    офісне приміщення
    97 м²
    1940 рік побудови
    сьогодні
    Оренда офісу вул Богдана Хмельницького,42 3/4 поверхового, цегляного, 97м.кв-4 кімнати, комора + Сан вузел, кодовий замок , відео огляд, Вікна на дві сторони. Світлий і просторий. Є акумулятори і запас води. Світло рідко вимикають. Ціна 44000грв +комунальнi послуги, входить. +Прибирання 1 раз в неділю+50%коміссія .Варіанти
    Рієлтор
  • 25 000 грн/міс
    114 грн/м²

    Олекси Довбуша вул., 3

    багатофункціональне приміщення
    220 м²
    сьогодні
    Оренда приміщення вул.Довбуша Олеся 220м , 2/2 поверхового, під любу діяльність, склад, хостел, виробництво, будь що .Ціна 120грв /метр торг +50% коміссія..Варіанти
    Рієлтор
  • 6 000 $/міс
    10 $/м²

    Берестейський просп. (Перемоги), 50

    Доступна на короткий термін Шулявська
    багатофункціональне приміщення
    600 м²
    сьогодні
    Оренда приміщень під любу діяльність 1800м , 1й й другий поверх , 20 метрів від метро Шулявка , можно торгові, офісні, або виробництво, швейні майстерні, будь що .Ціна 2й поверх 10$/метр, 1й прверх ,15$ метро, висота стелі 3,5-5 метрів .Варіанти.Можна частково
    Рієлтор
  • 9 000 $/міс
    10 $/м²

    Берестейський просп. (Перемоги), 50

    багатофункціональне приміщення
    900 м²
    сьогодні
    Оренда приміщень під любу діяльність від 900м до 1800м , 1й й другий поверх , 20 метрів від метро Шулявка , можно під торгові, офісні, або виробництво, швейні майстерні, будь що .Ціна 2й поверх 10$/метр, 1й прверх ,15$ метро, висота стелі 3,5-5 метрів.Варіанти.Можна частково
    Рієлтор
  • 37 000 грн/міс
    224 грн/м²

    Любові Малої вул. (Станюковича), 32

    багатофункціональне приміщення
    165 м²
    2017 рік побудови
    сьогодні
    Оренда приміщення 165м склад приміщення , або виробництво , ділянка забор, світло є , під любу діяльність.Ціна 37000грв + ком послуги+50%комісія Варіанти
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: