Gold partner
22
Года опыта
9
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
81
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
3427
Последний визит на сайт
сегодня
Предпрениматель , любая недвижимость

Аренда коммерческой недвижимости (13)

  • 35 000 грн/мес
    583 грн/м²

    Богдана Хмельницкого ул., 42/32

    офисное помещение
    60 м²
    1897 год постройки
    сегодня
    Оренда приміщення вул.Богдана Хмельницького,42 3/3 поверхового 60м ремонт, офісні меблі частково, сан взел, 3 метро пішки Центр .Ціна 35000грв + залогова сума +ком послуги+50% комісія Варіанти
    Риелтор
  • 9 000 грн/мес
    250 грн/м²

    Харьковское шоссе, 19

    многофункциональное помещение
    36 м²
    2017 год постройки
    сегодня
    Оренда офісного приміщення вул.Харьківське шосе,19 7/10 поверхового 36м косметичний ремонт, гарнітурні меблі, кондиціонери на холод- тепло, вікна на фсал.Ціна 9500грв + залогова сума + ком послуги + 50% коміссія.Варіанти
    Риелтор
  • 9 000 грн/мес
    257 грн/м²

    Харьковское шоссе, 19-А

    офисное помещение
    35 м²
    2012 год постройки
    сегодня
    Оренда офісу вул Харьківське шосе,19 7/10 поверхового, 35м офісні меблі, транспортна розв'язка.Ціна 9000грв + ком послуги + залогова сума +50% коміссія .Варіанти .Є відео по запросу
    Риелтор
  • 25 000 грн/мес
    192 грн/м²

    Петра Григоренко просп., 15

    многофункциональное помещение
    130 м²
    2001 год постройки
    сегодня
    Оренда приміщень пр-т Григоренко, 15 15/15 поверхового 130м - 3 кабинети ,офісна єі меблі , під любий рід діяльності, з сан.вузлом, метро Позняки пішли.Ціна + залогова сума + ком. Послуги+50% коміссія Варіанти
    Риелтор
  • 12 000 грн/мес
    300 грн/м²

    Петра Григоренко просп., 15

    многофункциональное помещение
    40 м²
    2001 год постройки
    сегодня
    Оренда приміщень пр-т Григоренко, 15 15/15 поверхового від 20м до 150м , під любий рід діяльності, з сан.вузлом, метро Позняки пішли.Ціна + залогова сума + ком. Послуги+50% коміссія Варіанти
    Риелтор
  • 8 000 грн/мес
    80 грн/м²

    Петра Григоренко просп., 15

    многофункциональное помещение
    100 м²
    2001 год постройки
    сегодня
    Оренда приміщень пр-т Григоренко, 15 15/15 поверхового від 20м до 100м , під любий рід діяльності, з сан.вузлом, метро Позняки пішли.Ціна + залогова сума + ком. Послуги+50% коміссія Варіанти
    Риелтор
  • 25 000 грн/мес
    357 грн/м²

    Саксаганского ул., 133а

    офисное помещение
    70 м²
    1960 год постройки
    сегодня
    Оренда офісів вул Саксаганского, 133 від 20м до 300м , кабинетна система,до 10 кабинетів світло є .Метро Вокзальна , Університет пішки .Ціна + залогва сума + ком послуги+% комісія.Варіанти
    Риелтор
  • 45 000 грн/мес
    600 грн/м²

    Тарасовская ул., 36

    офисное помещение
    75 м²
    1981 год постройки
    сегодня
    Орегда офісу вул.Тарасівська,36 1/9 прверхового, 75/50, офісний ремонт, офісни меблі, 4 метро пішки, Ботанічний сад, центр.Жилий фон, коммунальнвєі малі Ціна 50000грв + залогова сума +50% кміссія .Варіанти
    Риелтор
  • 44 000 грн/мес
    454 грн/м²

    Богдана Хмельницького, 42

    офисное помещение
    97 м²
    1940 год постройки
    сегодня
    Оренда офісу вул Богдана Хмельницького,42 3/4 поверхового, цегляного, 97м.кв-4 кімнати, комора + Сан вузел, кодовий замок , відео огляд, Вікна на дві сторони. Світлий і просторий. Є акумулятори і запас води. Світло рідко вимикають. Ціна 44000грв +комунальнi послуги, входить. +Прибирання 1 раз в неділю+50%коміссія .Варіанти
    Риелтор
  • 25 000 грн/мес
    114 грн/м²

    Олекси Довбуша ул., 3

    многофункциональное помещение
    220 м²
    сегодня
    Оренда приміщення вул.Довбуша Олеся 220м , 2/2 поверхового, під любу діяльність, склад, хостел, виробництво, будь що .Ціна 120грв /метр торг +50% коміссія..Варіанти
    Риелтор
  • 6 000 $/мес
    10 $/м²

    Берестейский просп. (Победы), 50

    Доступна на короткий срок Шулявская
    многофункциональное помещение
    600 м²
    сегодня
    Оренда приміщень під любу діяльність 1800м , 1й й другий поверх , 20 метрів від метро Шулявка , можно торгові, офісні, або виробництво, швейні майстерні, будь що .Ціна 2й поверх 10$/метр, 1й прверх ,15$ метро, висота стелі 3,5-5 метрів .Варіанти.Можна частково
    Риелтор
  • 9 000 $/мес
    10 $/м²

    Берестейский просп. (Победы), 50

    многофункциональное помещение
    900 м²
    сегодня
    Оренда приміщень під любу діяльність від 900м до 1800м , 1й й другий поверх , 20 метрів від метро Шулявка , можно під торгові, офісні, або виробництво, швейні майстерні, будь що .Ціна 2й поверх 10$/метр, 1й прверх ,15$ метро, висота стелі 3,5-5 метрів.Варіанти.Можна частково
    Риелтор
  • 37 000 грн/мес
    224 грн/м²

    Любові Малої ул. (Станюковича), 32

    многофункциональное помещение
    165 м²
    2017 год постройки
    сегодня
    Оренда приміщення 165м склад приміщення , або виробництво , ділянка забор, світло є , під любу діяльність.Ціна 37000грв + ком послуги+50%комісія Варіанти
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: