Gold partner
22
Года опыта
9
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
81
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
3427
Последний визит на сайт
сегодня
Предпрениматель , любая недвижимость

Продажа земли (53)

  • 50 000 $
    2 000 $/сот

    коммерческого назначения
    25 сот
    вчера
    Продаж ділянки 0.25га с.Мартусівка під обслуговування будівель торгівлі(комерція) , фасад, під любу комерційну діяльність .Ціна 2000у.е сотка +% комісія .Варіанти
    Риелтор
  • 19 999 $
    211 $/сот

    Польова

    БЕЗ КОМИССИИ
    сельхозназначение
    95 сот
    4 дня назад
    Продаж,обмін ділянки 0.95га с.Григорівка під посів(сільського господарства ), для вирощування будь чого , за Обуховом, 3км .Ціна 21000у.е .
    Риелтор
  • 30 000 $
    2 500 $/сот

    под застройку
    12 сот
    6 дней назад
    Продаж ділянки 0.12Га забудова, с.Гнедин,, озеро й ліс пішки, гарне місце, красиве, поряд коттеджне містечко.Ціна 32000у.е +5% коміссія.Варіанти від 2га .
    Риелтор
  • 59 999 $
    3 417 $/сот

    Леси Украинки ул.

    сельхозназначение, под застройку
    18 сот
    1 нед. назад
    Продажа участка 0.1756га с.Ходосовка ул Леси Украинки , застройка+ осг, заселена улица , 7 км от Киева.Кад.номер 3222487001:01:009:0209 и ...0210. Цена 3500$\сотка.Варианты .Смотрите мои другие обьявления.
    Риелтор
  • 25 000 $
    1 471 $/сот

    Калиновая

    под застройку
    17 сот
    1 нед. назад
    Продажа участка с.Березовка ул Калиновая , забудова , соседи , асфальт, все коммуникации по улице, озеро , лес пешком 200 метров . Цена 27000у.е. торг +5% комиссия Варианты . Смотрите мои другие объявления.
    Риелтор
  • 70 000 $
    4 667 $/сот

    С/к Межріччя

    под застройку
    15 сот
    1 нед. назад
    Продажа участка Осещина с/к Межріччя 15 соток (7+8), рядом водоема, лес , живописное место, коттеджний городок , закрытого типа, 2 км от Вишгорода.Цена 4500$/сотка +5% комиссия .Варианты .Смотрите мои другие объявления
    Риелтор
  • 50 000 $
    10 000 $/сот

    СК Лісова поляна

    под застройку
    5 сот
    1 нед. назад
    Продаж земельної ділянки СК Лісова поляна Вишгородського району, дачна ділянка, садоий будиночок 3 км від Києва , в лісі. Ціна 50000у.е .Кадастровий номер 3221810100:01:050:0207 Варінти
    Риелтор
  • 125 000 $
    7 353 $/сот

    Бродовская ул.

    БЕЗ КОМИССИИ Вита-Литовская
    под застройку
    17 сот
    1 нед. назад
    Продаж ділянки Чапаївка 0.17га , Голосіївський район,забудова,в центрі ,можно переробити під коммерцію, світло , газ на ділянці. Варіанти
    Риелтор
  • 25 000 $
    4 167 $/сот

    СТ Жолудь

    под застройку
    6 сот
    1 нед. назад
    Продаж дачі , будинка з ремонтом с.Проців СТ Жолудь в лісі, 80/50/8, під ремонт, 3 кімнати, кухня, сан.вузел на вулицч,світло, груба- опалення дрова,забор, біля лісу,закритє садове товариство.Ціна 25000у.е , поряд є з ремонтом дорожче .Яещо дві разом торг.Варіанти
    Риелтор
  • 35 000 $
    5 833 $/сот

    Ст Жолудь

    под застройку
    6 сот
    1 нед. назад
    Продаж дачі , будинка з ремонтом с.Проців СТ Жолудь в лісі, 80/50/8, ,,ремонт, 3 кімнати, кухня, сан.вузел, душ, терасса , світло, буржуйка - опалення дрова, ,забор, біля лісу,закритає садове товариство.Є відео по запросу вишлю.Ціна 35000у.е , поряд є без ремонту дешевше .Варіанти
    Риелтор
  • 6 500 $
    542 $/сот

    Лесі Українки, 40б

    БЕЗ КОМИССИИ
    под застройку
    12 сот
    1 нед. назад
    Продаж 0.12га Кодра Лесі Українки, 40б , забудова, жила вулиця, сусіди, пішки ліс, озеро, остановка маршрутки.Ціна 6500у.е .Є варіанти в Кодра дідянки, й будинки. МОЖНА ОБМІН НА Київ квартира або гараж + наша доплата
    Риелтор
  • 8 000 $
    533 $/сот

    Польова, 17

    БЕЗ КОМИССИИ
    под застройку
    15 сот
    1 нед. назад
    Продаж земельна ділянки 0.15га вул.Польова забудова, пішки ліс, озеро .Моливий обмін на Київ квартра чи гараж + наша доплата.Варанти
    Риелтор
  • 10 000 $
    667 $/сот

    Садовий провулок, 1

    БЕЗ КОМИССИИ
    под застройку
    15 сот
    1 нед. назад
    Продаж земельна ділянки 0.15га провулок Садовий забудова, напроьи ліс, вихід до каналу, можна свое озеро зробити . .Моливий обмін на Київ квартра чи гараж + наша доплата.Варанти
    Риелтор
  • 12 000 $
    632 $/сот

    Лесі Українки, 36

    БЕЗ КОМИССИИ
    под застройку
    19 сот
    1 нед. назад
    Є Відновлення, державні програми, Продаж земельна ділянки 0.15га забудова +0.04га вул.Лесі Українки,36 забудова, дидинок під знос, лічильник на світло пішки ліс, озеро .Моливий обмін на Київ квартра чи гараж + наша доплата.Варанти будинків та ділянок є